29 жовтня 2024, 11:06
Основна мета зібрання – підсилення спроможності громад в інформаційному просторі та налагодження комунікації між усіма сторонами. Участь у відкритому діалозі взяли представники ОВА, медіа громад, ТЦК та СП, керівники медіа Полтавщини.
Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОВА Вікторія Пилипенко розповіла про пріоритети інформаційної політики на рівні облвійськадміінстрації.
«Насамперед потрібно поширювати достовірну інформацію про життя громади, області, країни. Наше завдання надавати суспільству точні, перевірені дані, особливо у кризові періоди. Це сприяє обізнаності та прийняттю обґрунтованих рішень. Пріоритетом є питання протидії дезінформації та реагування на інформаційні загрози», – зазначила Вікторія Пилипенко.
Керівник Регіонального Офісу «U-LEAD з Європою» у Полтавській області Ірина Балибіна зауважила, що тема інформаційної роботи в громадах зараз є дуже чутливою.
«Під час воєнного стану постає багато питань: як відрізнити фейки та маніпуляції від справжньої інформації, як захистити інформаційно мешканців. Тому програма U-LEAD з Європою, продовжуючи підвищувати спроможність громад, в тому числі і в інформпросторі, організовує такі заходи як комунікаційні майданчики задля налагодження співпраці», – сказала керівниця Регіонального Офісу «U-LEAD з Європою» у Полтавській області Ірина Балибіна.
Поруч із традиційними медіа, в інформаційному полі вагомий вплив сьогодні мають медіа громад, а також комунікація у соціальних мережах. Про те, з яких соцмереж найчастіше отримують інформацію жителі Полтавщини, розповів директор телеканалів «ІРТ» та «Місто+» Ігор Кужик.
Підпишіться, щоб отримувати листи.