27 березня 2025, 09:20
Ліцеїсти дізналися про довоєнну школу № 2, участь родини учителів Кацунів у підпіллі Лубен під час Другої світової війни, побудову приміщення теперішнього закладу методом народного будівництва у 1977 році під очільництвом Петра Шокала, розквіт школи й добудову спортивного та актового залів директором Володимиром Дем`янцем, створення найбільшого в місті ліцею у 2023 році керівником нового типу Наталією Брекало.
Згадали братів Шеметів, чиє ім’я носить заклад, – справжніх українофілів, що в 1905 році власним коштом видали на теренах Лівобережної України першу за 42 роки газету українською мовою «Хлібороб».
Також учасники дійства переглянули відеоряд про минулі часи школи, вшанували хвилиною мовчання тих учителів, які пішли у вічність, згадали випускників та працівників, що з 2014 р. боронять рідну землю від російського вторгнення.
І яке ж свято без гарного співу чи танців? Кружляли в прекрасному вальсі учні 11-Б та 11-Д, вічну пісню «Вчителько моя» виконала Альона Донець, а сучасну композицію «Наші предки» – квартет десятикласниць. Молоді вчителі Марія Голояд та Вікторія Красношапка на сцені довели своїм чудовим вокалом, що прийшло гідне талановите молоде покоління вчителів, яке продовжить славетні традиції закладу, де народжуються мрії, розкриваються таланти, формуються особистості. Закладу, який уже 105 років дає своїм учням крила.
Заступник директора з виховної роботи Ліцею
імені братів Шеметів ЛМР Людмила Огарьова
Пісня
Танець
Підпишіться, щоб отримувати листи.