«Ринок працевлаштування в Україні зазнає змін під впливом війни, економічної нестабільності, міграції, цифровізації та оновлення законодавства. Бізнес адаптується до нових умов, стикаючись із викликами підбору, утримання й розвитку персоналу. Аналіз поглядів роботодавців на ситуацію на ринку праці дає змогу не лише визначити основні проблеми, але й окремлити можливі напрями їх подолання. Отже, дослідження ключових викликів для українських компаній у галузі працевлаштування на основі практичних даних є надзвичайно актуальним», – зауважила заступник начальника управління – начальник відділу економічного розвитку підприємництва Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОВА Лариса Антонець.
Вона представили звіт щодо результатів опитування роботодавців щодо викликів, з якими стикається бізнес, працевлаштовуючи осіб з інвалідністю. Зокрема питання стосувалися можливостей працевлаштування, пошуку спеціалістів та облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю.
Про роботу Центру зайнятості щодо працевлаштування зазначеної категорії осіб поінформувала начальник управління надання соціальних послуг Полтавського обласного центру зайнятості Оксана Петренко. Вона зауважила, що роботодавцям виплачується компенсація за облаштування робочого місця особи з інвалідністю. Детальніше розповіла про доступні програми і наголосила на важливості міжвідомчої співпраці в цьому напрямі.
Керівник Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області Оксана АтаманюкОксана Атаманюк презентувала посібник «Конфедерації роботодавців України». Він допоможе підприємствам адаптувати колективи до найму фахівців з інвалідністю. Посібник охоплює всі етапи — від підготовки до створення комфортних фізичних і психологічних умов для працівників з інвалідністю.
До діалогу долучилися 259 осіб.
Діалог Влади Та Бізнесу1
Діалог Влади Та Бізнесу2 (1)
Діалог Влади Та Бізнесу3
Підпишіться, щоб отримувати листи.