4-й етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» у Києві офіційно завершився і наші ЗВО повертаються додому з медалями! Полтавська молодь показала високий рівень гри та завоювала одразу два призових місця.
Студенти НУ «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» пройшли надскладну турнірну дистанцію, витиснули максимум у фінальних матчах та впевнено вибороли почесне 2 місце в Україні!
Студентки ПНПУ імені В. Г. Короленка продемонстрували залізну командну згуртованість, надійно відпрацювали у захисті й у запеклій боротьбі зайняли 3 місце!
Ви круто представили область серед найсильніших команд країни. Пишаємося вами!